X Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2008/2009
CHŁOPCY ROCZNIK 1995-1993
L.p. Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 Rogiewicz Andrzej 1993 ZS Czernin 1 20 1 20 1 20 60
2 Koziura Marcin 1994 Sokół Malbork 2 18 2 18 2 18 54
3 Domżalski Krystian 1993 G.Brzozie 3 17 3 17 4 16 50
4 Rogacki Kacper 1993 G. Sztum 6 14 6 14 3 17 45
5 Szpajcher Zbigniew 1993 ZS Czernin 7 13 5 15 6 14 42
6 Kanigowski Marcin 1995 G.Rodowo 4 16 8 12 7 13 41
7 Przychodzki Krzysztof 1994 Rodło Kwidzyn 9 11 7 13 5 15 39
8 Czaja Dominik 1993 G. Osieczna 5 15 4 16   0 31
9 Przybysz Patryk 1994 G.Rodowo 13 7 9 11 8 12 30
10 Walczak Wojciech 1993 ZS Czernin 11 9 11 9 12 8 26
11 Boguszewicz Kamil 1994 G.Rodowo 0 0 12 8 9 11 19
12 Sarosiek Patryk 1995 Lider Malbork 14 7 10 10   0 17
13 Sieciński Wojciech 1993 G.Rodowo 0 0 14 7 11 9 16
14 Popis Jakub 1995 G. Sztum 25 4 23 4 15 6 14
15 Wesołowski Marcin 1993 G. Sztum 16 6   0 13 7 13
16 Duszyński Michał 1993 G. 5 Elbląg 8 12   0   0 12
17 Kelbratowski Rafał 1993 G. Osieczna 17 6 18 5   0 11
18 Jordan Sebastian 1993 Victoria Sztum 21 4   0 14 7 11
19 Siuda Filip 1995 LKS Smętowo 10 10   0   0 10
20 Ptaszczuk Arkadiusz 1993 Nowy Staw         10 10 10
21 Szczęsny Artur 1995 Rodło Kwidzyn 20 5 21 4   0 9
22 Kosmala Maciej 1994 G. 5 Elbląg 12 8   0   0 8
23 Deumanin Mateusz 1994 G.Rodowo 0 0 13 7     7
24 Dziki  Mateusz 1993 LKS Smętowo 15 6   0   0 6
25 Owczarek Krzysztof 1995 G.Czernin 0 0 15 6     6
26 Szarmach Adrian 1994 G. Osieczna 0 0 16 6     6
27 Głowacki Artur 1994 Rodło Kwidzyn 0 0 17 6     6
28 Zyska Wojciech 1994 G. Sztum         16 6 6
29 Wenk Dawid 1995 LKS Smętowo 18 5   0   0 5
30 Kotowski Tomasz 1995 LKS Smętowo 19 5   0   0 5
31 Mateńka Dawid 1993 Rodło Kwidzyn 0 0 19 5     5
32 Gajewski Marek 1994 Rodło Kwidzyn 0 0 20 5     5
33 Gierwatowski Tymoteteusz 1994 G. 5 Elbląg 22 4   0   0 4
34 Kolpert Bartosz 1995 G. 5 Elbląg 23 4   0   0 4
35 Pastuszka Michał 1994 MOW Malbork 24 4   0   0 4
36 Pasoń Mateusz 1995 G. Sztum 26 4   0   0 4
37 Andrearczyk Krystian 1995 G. Osieczna 0 0 22 4     4