X Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2008/2009
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995-1993
L.p. Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 Tas Adrianna 1994 Rodło Kwidzyn 1 20 2 18 1 20 58
2 Kostyrka Karolina 1994 Rodło Kwidzyn 2 18 1 20 3 17 55
3 Dzienniak  Natalia 1995 G. Lubichowo 3 17 3 17 2 18 52
4 Wiśniewska Katrina 1995 G. Marzęcice 6 14 4 16 5 15 45
5 Hanas Anna 1994 Rodło Kwidzyn 5 15 6 14 4 16 45
6 Łukasik Aleksandra 1995 G. 2 Braniewo 4 16 7 13 6 14 43
7 Lewowicka Karolina 1995 G.Sztum - Zantyr 7 13 5 15 9 11 39
8 Szymańska Sara 1994 G.Sztum - Zantyr 8 12 9 11 10 10 33
9 Skoczyńska Paulina 1995 G.Sztum - Zantyr 9 11 10 10 13 7 28
10 Mulkityn Patrycja 1995 UKS Działdowo 12 8 13 7 8 12 27
11 Lewowicka Elwira 1994 G.Sztum - Zantyr   0 8 12 7 13 25
12 Jasnoch Martyna 1995 Lider Malbork 14 7 12 8 12 8 23
13 Biryło Urszula 1995 G. 2 Braniewo 20 5 11 9   0 14
14 Zając Klaudia 1995 Lider Malbork 16 6 15 6   0 12
15 Fiałek Alicja 1995 Lider Malbork 19 5 16 6 17 6 17
16 Dąbrowska Dagmara 1994 G. 1 Starogard 10 10   0   0 10
17 Licznerska Natalia 1994 G. 5 Elbląg 11 9   0   0 9
18 Deltlaff Aleksandra 1994 ŁKS Puck         11 9 9
19 Muller Alina 1993 G. 1 Starogard 13 7   0   0 7
20 Zielińska Patrycja 1995 G. Lubichowo 0 0 14 7 19 5 12
21 Lis  Martyna 1994 G. Malbork 15 6   0   0 6
22 Blautenrberg Angelika 1994 UKS Działdowo 17 6   0 18 5 11
23 Malicka Żaneta 1993 Rodło Kwidzyn 0 0 17 6   0 6
24 Górajczyk Izabela 1995 Lider Malbork 18 5   0 14 7 12
25 Gajewska Weronika 1993 Rodło Kwidzyn 0 0 18 5   0 5
26 Momot Aleksandra 1995 G.Osieczna 0 0 19 5   0 5
27 Malicka Monika 1995 Rodło Kwidzyn 0 0 20 5   0 5
28 Kłos Anna 1995 G. Smętowo 21 4   0   0 4
29 Waszczuk Aleksandra 1995 G. 2 Złocieniec 22 4   0   0 4
30 Felcenloben Ada 1993 Zatoka Braniewo 23 4   0   0 4
31 Deltlaff Małgorzta 1995 ŁKS Puck         15 6 6
32 Tyszkowska Aleksandra 1994 Licze         16 6 6
33 Cieślicka Agata 1995 Gim. Malbork         20 5 5