X Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2008/2009
CHŁOPCY ROCZNIK 1997-1996
L.p. Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 Kopecki Michał 1996 SP 2 Sztum 1 20 1 20 1 20 60
2 Rakowski Karol 1996 SP 2 Sztum 2 18 5 15 2 18 51
3 Różyński Adrian 1996 PSP Lubichowo 5 15 4 16 3 17 48
4 Dzienniak Mikołaj 1997 PSP Lubichowo 8 12 6 14 4 16 42
5 Wołyniec Jakub 1996 SP 3 Złocieniec 6 14 7 13 6 14 41
6 Gessel Grzegorz 1996 SP 3 Złocieniec 3 17 12 8 10 10 35
7 Sowiński Bartosz 1997 SP Rodowo 9 11 8 12 8 12 35
8 Lewandowski Maciej 1996 PSP Lubichowo 0 0 2 18 5 15 33
9 Sarek Dawid 1996 SP Osieczna 4 16 9 11   0 27
10 Kosecki Kacper 1997 SP Osieczna 7 13 10 10   0 23
11 Pietrzyk Daniel 1996 SP 2 Sztum 11 9   0 7 13 22
12 Szulc Damian 1996 PSP Lubichowo 0 0 3 17   0 17
13 Łukaszewicz Michał 1996 SP 2 Sztum 17 6 19 5 20 5 16
14 Wojtaś  Fryderyk 1997 SP Rodowo 12 8 15 6   0 14
15 Kanigowski Adam 1997 SP Rodowo 14 7   0 17 6 13
16 Arendt Kacper 1996 Rodło Kwidzyn 15 6 16 6   0 12
17 Kowszewicz Dawid 1997 SP 2 Sztum 21 4 24 4 21 4 12
18 Grenda Patryk 1997 SP 2 Sztum 26 4 31 3 18 5 12
19 Dochniak Jakub 1997 SP Czernin 0 0 20 5 13 7 12
20 Kamiński Filip 1997 SP 2 Sztum 19 5 17 6   0 11
21 Marzec Patryk 1996 SP Rodowo         9 11 11
22 Długołęcki Rafał 1997 SP 2 Sztum 25 4 33 3 22 4 11
23 Wawrzonkowski Przemysław 1997 SP Smętowo 10 10   0   0 10
24 Czarnecki Dominik 1997 SP Osieczna 0 0 26 4 16 6 10
25 Pachucy Piotr 1997 SP 2 Sztum 18 5 27 4   0 9
26 Korinth Cyprian 1996 SP Czernin 0 0 11 9     9
27 Rymer Kacper 1996 SP 2 Sztum         11 9 9
28 Kolasiński Jakub 1997 SP Osieczna         12 8 8
29 Zachaczewski Bartosz 1997 SP 2 Sztum 22 4   0 23 4 8
30 Pszczółkowski Krzysztof 1996 SP 2 Sztum 23 4   0 25 4 8
31 Marcinkowski Krzysztof 1997 SP 2 Sztum 0 0 30 4 24 4 8
32 Papis Daniel 1996 SP 2 Prabuty 13 7   0   0 7
33 Cysewski Jakub 1996 SP Czernin 0 0 13 7     7
34 Wasielewski Łukasz 1996 PSP Lubichowo 0 0 14 7     7
35 Głodowski Jarosław 1996 SP 2 Sztum         14 7 7
36 Wróblewski Maks 1997 SP 2 Prabuty 16 6   0   0 6
37 Wesołwski Jacek 1996 SP 2 Sztum         15 6 6
38 Weyer Piotr 1996 SP 2 Sztum 20 5   0   0 5
39 Wiśniewski Paweł 1997 Starogard Gd. 0 0 18 5     5
40 Popis Tobiasz 1996 SP 2 Sztum         19 5 5
41 Trafalski Sebastian 1996 SP 2 Sztum 24 4   0   0 4
42 Toporkiewicz Łukasz 1996 SP 2 Sztum 27 4   0     4
43 Reszczyński Remigiusz 1996 SP 2 Sztum 28 4   0   0 4
44 Dzienniak Mateusz 1996 PSP Lubichowo 0 0 21 4     4
45 Loryński Damian 1996 SP Osieczna 0 0 22 4     4
46 Kropidłowski Radosław 1996 SP Osieczna 0 0 23 4     4
47 Suszek Krzysztof 1997 SP Osieczna 0 0 25 4     4
48 Mikucki Łukasz     0 0 28 4     4
49 Szela Kamil 1997 PSP Lubichowo 0 0 29 4     4
50 Bełz Jakub 1996 SP Czernin 0 0 32 3     3