X Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2008/2009
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997-1996
L.p. Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 Czapiewska Anna 1997 PSP Lubichowo 1 20 1 20 1 20 60
2 Czarnecka Karolina 1996 SP Rodowo 2 18 2 18 2 18 54
3 Maciejewska Angelika 1996 SP 3 Złocieniec 3 17 3 17 3 17 51
4 Wlazińska Emilia 1996 SP 2 Sztum 4 16 4 16 5 15 47
5 Guzman Dominika 1996 SP Nięstepowo 5 15 6 14 4 16 45
6 Dąbrowska Dominika 1996 SP Rodowo 7 13 7 13 6 14 40
7 Połczyńska Sandra 1996 PSP Lubichowo 8 12 15 6 8 12 30
8 Bartczak Magda 1996 SP 5 Malbork 6 14 5 15   0 29
9 Lewowicka Natalia 1997 SP 2 Sztum 14 7 11 9 10 10 26
10 Jarosińska Katarzyna 1996 SP 2 Prabuty 10 10   0 7 13 23
11 Zarańska Marta 1996 SP 2 Sztum 12 8 8 12   0 20
12 Kikut Ewa 1997 SP 2 Sztum 13 7 10 10   0 17
13 Lewowicka Angelika 1996 SP 2 Sztum 0 0 16 6 11 9 15
14 Openkowska Dagmara 1997 SP Smętowo 9 11   0   0 11
15 Gajewska Małgorzata 1996 Rodło Kwidzyn 0 0 9 11     11
16 Pietrasiak Joanna 1997 SP Rodowo         9 11 11
17 Kalbukowska Patrycja 1996 SP 2 Sztum 18 5 18 5   0 10
18 Pluta Karolina 1997 SP 2 Sztum 20 5 20 5   0 10
19 Jarosińska Joanna 1996 SP 2 Prabuty 11 9   0   0 9
20 Mosakowska Paulina 1996 SP 2 Prabuty 19 5 21 4   0 9
21 Machnikowska Dominika 1996 SP 2 Sztum 21 4 19 5   0 9
22 Cieślak Nicola 1987 SP 2 Sztum 27 4 23 4     8
23 Balicka Patrycja 1997 SP 2 Sztum 0 0 12 8     8
24 Zimińska Karolina 1996 SP 2 Sztum         12 8 8
25 Szmudanowska Iza 1996 SP 2 Prabuty 0 0 13 7     7
26 Lech Zuzanna 1997 UKS Działdowo 0 0 14 7     7
27 Pawełkiewicz Sonia 1996 SP 2 Sztum         13 7 7
28 Dumalska Marta 1996 SP 2 Sztum         14 7 7
29 Gorczyca Wiktoria 1997 SP 2 Sztum 15 6   0   0 6
30 Kopecka Magda 1997 SP 2 Sztum 16 6   0   0 6
31 Burnowska Patrycja 1996 SP 4 Kwidzyn 17 6   0   0 6
32 Balicka Nikoleta 1996 SP 2 Sztum 0 0 17 6     6
33 Kubińska Daria 1996 SP 2 Sztum         15 6 6
34 Bieniek Emilia 1987 SP 2 Sztum 22 4   0   0 4
  Rakowska Patrycja 1998 SP 2 Sztum 23 4   0   0 4
  Bożykowska Karolina 1996 SP 2 Sztum 24 4   0   0 4
  Nowak Paulina 1996 SP 4 Kwidzyn 25 4   0   0 4
  Nowak Marta 1996 SP 4 Kwidzyn 26 4   0   0 4
  Cebula Paulina 1996 SP 2 Sztum 0 0 22 4     4
  Janowska Aleksandra 1997 SP 2 Sztum         16 6