X Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2008/2009
CHŁOPCY ROCZNIK 1998 i MŁODSI
L.p. Nazwisko  Imię   klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 Loryński Dawid 1998 SP Osieczna 1 20 1 20 1 20 60
2 Kolasiński Piotr 1998 PSP Lubichowo 2 18 2 18 2 18 54
3 Dąbrowski Stanisław 1999 SP Rodowo 3 17 3 17 3 17 51
4 Skrzypek Mateusz 1989 SP 2 Prabuty 5 15 4 16 4 16 47
5 Wrycza Tomasz 1988 PSP Lubichowo 6 14 6 14 5 15 43
6 Sałek  Artur 1998 SP 5 Malbork 8 12 7 13 9 11 36
7 Wilczewski Mateusz 1998 SP 2 Sztum 4 16 11 9 12 8 33
8 Kopecki Marcin 1999 SP 2 Sztum 11 9 9 11 10 10 30
9 Damski Mateusz 1999 PSP Lubichowo 10 10 18 5 7 13 28
10 Urbański Piotr 1998 SP 2 Sztum 7 13 14 7 14 7 27
11 Majewski Wojciech 1999 SP 20 Grudziądz 0 0 8 12 6 14 26
12 Lenartowicz Łukasz 1998 SP Rodowo 12 8 12 8 18 5 21
13 Folta Paweł 2001 SP 5 Malbork 14 7 16 6 17 6 19
14 Nadolny Wojciech 1998 SP 5 Malbork     5 15     15
15 Ożóg Seweryn 1998 SP 2 Sztum 9 11 0 0 21 4 15
16 Fomin Maciej 1999 SP Osieczna 0 0 10 10 23 4 14
17 Zarański Marek 1998 SP 2 Sztum 13 7 17 6   0 13
18 Jurewicz Jakub 1999 SP 2 Sztum 17 6 0 0 13 7 13
19 Babiński Bartosz 1998 PSP Lubichowo           8 12
20 Wielechowski Filip 1998 SP 5 Malbork 0 0 13 7 20 5 12
21 Kubas Kacper 1998 SP 2 Sztum 15 6 21 5   0 11
22 Pietrzyk Przemysław 1998 SP 2 Sztum 20 5 0 0 16 6 11
23 Lewowicki Jarosław 2002 SP 2 Sztum 0 0 15 6 22 4 10
24 Eysmond Maciej 1998 PSP Lubichowo           11 9
25 Mazurkiewicz Szymon 1999 SP 2 Sztum 26 4 0 0 28 4 8
26 Pazda Mateusz 1999 PSP Lubichowo 16 6 0 0   0 6
27 Pastewski Wojciech 2000 SP 2 Sztum         15 6 6
28 Michalecki Marcin 1998 SP 5 Malbork 18 5 0 0   0 5
29 Wołyniec Łukasz 1998 SP 2 Sztum 19 5 0 0   0 5
29 Andrearczyk Antoni 1998 SP Osieczna 0 0 19 5     5
30 Stosik Michał 1999 SP Osieczna 0 0 20 5     5
31 Mikołajczyk Dominik 1999 SP Czernin         19 5 5
32 Westwal Dariusz 1999 SP 2 Sztum 21 4 0 0   0 4
33 Ścisłowski Jakub 1999 SP 2 Sztum 22 4 0 0   0 4
34 Cebula Paweł 1989 SP 2 Sztum 23 4 0 0   0 4
35 Cebula Grzegorz 1999 SP 2 Sztum 24 4 0 0   0 4
36 Kroll Szymon 1998 SP 2 Sztum 25 4 0 0   0 4
37 Wesołowski Łukasz 1998 SP 2 Sztum 27 4 0 0   0 4
38 Zaganczyk Michał 1998 SP 2 Sztum 28 4 0 0     4
39 Górecki Grzegorz 1999 SP 2 Sztum 29 4 0 0     4
40 Sowiński Jakub 1999 SP Rodowo 0 0 22 4     4
41 Wiechowski Dominik 2000 SP 2 Sztum 0 0 23 4     4
42 Kosecki Mikołaj 1998 SP Osieczna 0 0 24 4     4
43 Kozłowski Michał 2000 SP 2 Sztum         24 4 4
44 Wesołwski Dawid 2000 SP 2 Sztum         25 4 4
45 Okrój Emanuel 2000 SP 2 Sztum         26 4 4
46 Tyszyński Dominik 1998 SP 2 Sztum         27 4 4
47 Kirsch Adrian 2000 SP 2 Sztum         29 4 4
48 Pazik Krzysztof 1999 SP 2 Sztum         30 4 4