X Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2008/2009
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 i MŁODSZE
L.p. Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 Kopecka Aleksandra 1998 SP 5 Malbork 1 20 2 18 1 20 58
2 Kopecka Anna 1998 SP 5 Malbork 2 18 1 20 2 18 56
3 Czaja Zuzanna 1998 SP Osieczna 5 15 4 16 3 17 48
4 Dąbrowska Dominika 1998 SP 2 Prabuty 17 6 6 14 5 15 35
5 Smolarek Sylwia 1998 SP 3 Złocieniec 4 16 3 17   0 33
6 Boguszewicz Natalia 1998 SP Rodowo 3 17 0 0 6 14 31
7 Cebula Roma 1998 SP 2 Sztum 12 8 10 10 7 13 31
8 Mosakowska  Karolina 1998 SP 2 Prabuty 6 14 5 15   0 29
9 Kosecka Patrycja 1999 SP Osieczna 11 9 13 7 9 11 27
10 Pielecka Kamila 1998 PSP Lubichowo 9 11 0 0 11 9 20
11 Domrzalska Zuzanna 1998 SP 2 Sztum 21 4 0 0 4 16 20
12 Dwornik Ola 1998 SP 2 Prabuty 13 7 8 12   0 19
13 Beger Monika 1999 SP 2 Sztum 22 4 12 8 16 6 18
14 Gałka Alicja 1998 SP 5 Malbork 26 4 16 6 12 8 18
15 Cierlińska Marlena 1998 SP 2 Prabuty 15 6 9 11   0 17
16 Jarzębska Justyna 1998 SP 2 Prabuty 23 4 7 13   0 17
17 Raburska Karolina 1998 SP 5 Malbork 0 0 18 5 8 12 17
18 Rakowska Marta 1999 SP 2 Sztum 16 6 11 9 10 1 16
19 Matyjasik Paulina 1998 SP 5 Malbork 0 0 14 7 13 7 14
20 Bojanowska Weronika 1999 SP 2 Sztum 29 4 17 6 22 4 14
21 Kłos Monika 1998 SP Smętowo 7 13 0 0   0 13
22 Nitza Adrianna 1999 SP Smętowo 8 12 0 0   0 12
23 Dobreńko Weronika 1999 SP 2 Sztum 30 4 20 5 31 3 12
24 Kwaterska Wiktoria 1998 SP 2 Sztum 25 4 0 0 14 7 11
25 Rozwadowska Patrycja 1999 SP 2 Sztum 10 10 0 0   0 10
26 Rutkowska Kamila 2000 SP 2 Sztum 27 4 0 0 21 4 8
27 Pszczółkowska Sandra 2000 SP 2 Sztum 28 4 0 0 23 4 8
28 Folta Klaudia 1998 SP 5 Malbork 14 7 0 0   0 7
29 Urbańska Dominika 2001 SP 2 Sztum 34 3 22 4     7
30 Petrykowska Ewa 1998 SP 2 Sztum 0 0 15 6     6
31 Wittka Weronika 1998 PSP Lubichowo         15 6 6
32 Kowalska Patrycja 2001 SP 2 Sztum 32 3 0 0 37 3 6
33 Rutkowska Karolina 1998 SP 2 Sztum 33 3 0 0 36 3 6
34 Kluczyk Aneta 1998 SP 2 Sztum         17 6 6
35 Stopa Daria 1998 SP 5 Malbork 18 5 0 0   0 5
36 Maciejewska Katarzyna 1989 SP 3 Złocieniec 19 5 0 0   0 5
37 Dziarkowska Marlena 1998 SP 2 Prabuty 20 5 0 0   0 5
38 Lisewska Sabina 1998 SP 2 Sztum 0 0 19 5     5
39 Czapla Wiktoria 1999 SP 2 Sztum         18 5 5
40 Sadowska Weronika 1999 SP 2 Sztum         19 5 5
41 Prochoń Karina 1998 SP Osieczna         20 5 5
  Potoplak  Paulina 1998 SP 2 Prabuty 24 4 0 0   0 4
  Nenczak Michalina 1998 SP 2 Sztum 0 0 21 4     4
  Sudak Wiktoria 2000 SP 2 Sztum         24 4 4
  Pastewska Agnieszka 1998 SP 2 Sztum         25 4 4
  Wesołowska Sara 1998 SP 2 Sztum         26 4 4
  Szczygielaska Natalia 1998 SP 2 Sztum         27 4 4
  Kara Aleksandra 1999 SP 2 Sztum         28 4 4
  Wieczerzycka Wiktoria 1999 SP 2 Sztum         29 4 4
  Kirsz Karolina 2000 SP 2 Sztum         30 4 4
  Kara Aleksandra 1999 SP 2 Sztum 31 3 0 0     3
  Karnabal Alicja 1999 SP 2 Sztum 35 3 0 0     3
  Kuczyńska Karolina 1999 SP 2 Sztum 36 3 0 0     3
  Kruszyńska Patrycja 1998 SP 2 Sztum         32 3 3
  Lewowicka Klaudia 1999 SP 2 Sztum         33 3 3
  Waszczuk Nikola 2000 SP 2 Sztum         34 3 3
  Prusiecka Klaudia 1999 SP 2 Sztum         35 3 3
  Jabłońska Sandra 1999 SP 2 Sztum         38 3 3