X Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2008/2009
KOBIETY „OPEN” 5300 m
L.p. Nr startowy Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 202 Maj-Roksz Maria 1980 AMD-NTT System 1 20 1 20 1 20 60
2 206 Wolińska Anna 1982 AZS UWM Olsztyn 3 17 2 18 2 18 53
3 216 Barcewicz Marta 1986 AZS Olsztyn 2 18 4 16 4 16 50
4 203 Przygódzka Angelika 1988 AZS UWM Olsztyn 4 16 3 17 6 14 47
5 219 Lisowska Aleksandra 1990 Braniewo 8 12 5 15 5 15 42
6 220 Wirkus Monika 1988 Wejherowo 6 14 6 14 7 13 41
7 232 Wójcik Weronika 1987 Kolincz 5 15 7 13 8 12 40
8 222 Pawłowska Dorota 1980 ŻTS Nowy Dwór Gd. 7 13 8 12 10 10 35
9 231 Petka Lucyna 1976 Starogard Gdański 9 11 9 11 9 11 33
10 226 Beger Karolina 1992 Zantyr Sztum 13 7 10 10 11 9 26
11 207 Sztejner Zofia 1992 Sztum 17 6 14 7 19 5 18
12 218 Iwańska Monika 1991 Braniewo 11 9 11 9   0 18
13 256 Szenk Marta 1980 Zawisza Bydgoszcz 0       3 17 17
14 217 Ankiewicz Emilia 1990 Braniewo 10 10   0 16 6 16
15 208 Kutzmann Magdalena 1979 Gdańsk 22 4 15 6 17 6 16
16 234 Znarowska Bożena 1963 Elbląg 16 6 19 5 20 5 16
17 224 Biryło Katarzyna 1973 Braniewo 30 4 22 4 13 7 15
18 254 Pławska Małgorzata 1987 Barlewiczki   0 12 8 14 7 15
19 225 Kiliszek Paulina 1991 Kwidzyn 24 4 17 6 18 5 15
20 235 Stołowska Aurelia 1962 Elbląg 18 5 18 5 21 4 14
21 205 Witt Grażyna 1953 maratonypolskie.pl 23 4 26 4 24 4 12
22 229 Czapiewska Grażyna 1962 Lubichowo 25 4 23 4 25 4 12
23 228 Dzienniak Anna 1973 Lubchowo 28 4 24 4 26 4 12
24 223 Mądroń Beata 1967 Malbork 29 4 31 3 28 4 11
25 233 Fehm Natalia 1992 Kaliska 14 7 25 4   0 11
26 241 Konarzewska Martyna 1991 UKS Działdowo   0 21 4 15 6 10
27 214 Truchan-Bajer Bożena 1958 Frombork 31 3 32 3 27 4 10
28 211 Subkowska Lila 1957 Frombork 32 3 35 3 31 3 9
29 213 Misiuk Małgorzata 1965 Frombork 33 3 39 3 32 3 9
30 212 Janewicz Małgorzata 1970 Frombork 34 3 38 3 33 3 9
31 204 Szpajer Iwona 1983 maratonypolskie.pl 21 4 20 5   0 9
32 260 Biryło Urszula 1995 Braniewo         12 8 8
33 215 Chybińska Halina 1952 Frombork 35 3 41 2 35 3 8
34 209 Szymańska  Wanda 1947 Kurzętnik 36 3 42 2 38 3 8
35 bez nr Sawostoiniuk Anna 1991 Truso Elbląg 12 8   0   0 8
36 246 Kędzierska Barbara 1961 Frombork   0 34 3 29 4 7
37 251 Dampc Edyta 1982 Luzino   0 13 7   0 7
38 247 Mechińska Sylwia 1977 Frombork   0 36 3 34 3 6
39 252 Stolarów Agnieszka 1973 Malbork   0 16 6   0 6
40 bez nr Pawukowicz Katrazyna 1990 Truso Elbląg 15 6   0   0 6
41 244 Chodnicka Ewa 1952 Frombork   0 43 2 37 3 5
42 236 Kapuścinska Karolina 1990 Prabuty 20 5   0   0 5
43 258 Maciejewska Angelika 1996 SP 3 Złcieniec         22 4 4
44 257 Waszczuk Aleksandra 1995 Gim 2 Złocieniec         23 4 4
45 262 Krzyżanowska Małgorzata 1959 Gdynia         30 4 4
46 210 Wolf Magdalena 1981 Kwidzyn 27 4   0   0 4
47 227 Szpak Justyna 1991 Zantyr Sztum 26 4   0   0 4
48 240 Sulej Henryka 1963 Malbork   0 30 4   0 4
49 250 Giedrys Beata 1986 Braniewo   0 28 4   0 4
50 253 Smuczyńska Teresa 1963 Starogard Gdański   0 27 4   0 4
51 255 Ledwoń Małgorzata 1978 Gdańsk   0 29 4   0 4
52 261 Michalunio Beata 1970 Frombork         36 3 3
53 230 Ciepinska Katarzyna 1956 Lubichowo 37 3   0   0 3
54 242 Krajnik Agnieszka 1961 Frombork   0 33 3   0 3
55 243 Jachimowicz Renata 1960 Frombork   0 37 3   0 3
56 245 Gajowniczek Urszula 1955 Frombork   0 40 3   0 3
57 248 Pawluczuk Małgorzata 1982 Frombork   0 45 2   0 2
58 249 Pawluczuk Jadwiga 1951 Frombork   0 44 2   0 2
59 259 Krawczyńska Marta 1988 AZS AWF Gdańsk           0 0
  bez nr Ciosińska brak brak brak 19 5   0   0  
                         
Kategorie wiekowe kat. 1
1992 -1990
L.p. Nr startowy Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 219 Lisowska Aleksandra 1990 Zatoka Braniewo 1 20 1 20 1 20 60
2 226 Beger Karolina 1992 Zantyr Sztum 5 15 2 18 2 18 51
3 207 Sztejner Zofia 1992 Sztum 8 12 4 16 7 13 41
4 225 Kiliszek Paulina 1991 Kwidzyn 10 10 5 15 6 14 39
5 218 Iwańska Monika 1991 Zatoka Braniewo 3 17 3 17   0 34
6 217 Ankiewicz Emilia 1990 Zatoka Braniewo 2 18   0 5 15 33
7 241 Konarzewska Martyna 1991 UKS Działdowo 0 0 6 14 4 16 30
8 233 Fehm Natalia 1992 Kaliska 6 14 7 13   0 27
9 260 Biryło Urszula 1995 Braniewo 0 0 0 0 3 17 17
10   Sawostoiniuk Anna 1991 Truso Elbląg 4 16   0   0 16
11   Pawlukowicz Katarzyna 1990 Truso Elbląg 7 13   0   0 13
12 258 Maciejewska Angelika 1996 Złocieniec 0 0 0 0 8 12 12
  236 Kapuścinska Karolina 1990 Prabuty 9 11   0   0 11
  257 Waszczuk Aleksandra 1995 Złocieniec 0 0 0 0 9 11 11
  227 Szpak Justyna 1991 Zantyr Sztum 11 9   0   0 9
                      0 0
                         
1989 – 1980 kat. 2
L.p. Nr startowy Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 202 Maj-Roksz Maria 1980 AMD-NTT System 1 20 1 20 1 20 60
2 206 Wolińska Anna 1982 AZS Olsztyn 3 17 2 18 2 18 53
3 216 Barcewicz Marta 1986 AZS Olsztyn 2 18 4 16 4 16 50
4 203 Przygódzka Angelika 1988 AZS Olsztyn 4 16 3 17 5 15 48
5 220 Wirkus Monika 1988 Wejherowo 6 14 5 15 6 14 43
6 232 Wójcik  Weronika 1987 Kaliska 5 15 6 14 7 13 42
7 222 Pawłowska Dorota 1980 ŻTS Nowy Dwór Gd. 7 13 7 13 8 12 38
8 254 Pławska Małgorzata 1987 Barlewiczki 0 0 8 12 9 11 23
9 204 Szpajer Iwona 1983 maratonypolskie.pl 8 12 10 10   0 22
10 256 Szenk Marta 1980 Zawisza Bydgoszcz 0 0 0 0 3 17 17
11 210 Wolf Magdalena 1981 Kwidzyn 9 11   0   0 11
12 251 Dampc Edyta 1982 Luzino 0 0 9 11   0 11
13 250 Giedrys Beata 1986 Braniewo 0 0 11 9   0 9
  248 Pawluczuk Małgorzata 1982 Frombork 0 0 12 8   0 8
                      0 0
                      0 0
1979 – 1970 kat. 3
L.p. Nr startowy Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 231 Petka Lucyna 1976 Starogard Gdański 1 20 1 20 1 20 60
2 208 Kutzmann Magdalena 1979 Gdańsk 2 18 2 18 3 17 53
3 224 Biryło Katarzyna 1973 Braniewo 4 16 4 16 2 18 50
4 228 Dzienniak Anna 1973 Lubichowo 3 17 5 15 4 16 48
5 212 Janewicz Małgorzata 1970 Frombork 5 15 8 12 5 15 42
6 247 Mechińska Sylwia 1977 Frombork 0 0 7 13 6 14 27
7 252 Stolarów Agnieszka 1973 Malbork 0 0 3 17   0 17
8 255 Ledwoń Małgorzata 1978 Gdańsk 0 0 6 14   0 14
9 261 Muchalunio Beata 1970 Frombork 0 0 0 0 7 13 13
              0   0   0 0
              0   0   0 0
1969 – 1960 kat. 4
L.p. Nr startowy Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 234 Znarowska Bożena 1963 Elbląg 1 20 2 18 1 20 58
2 235 Stołowska Aurelia 1962 Elbląg 2 18 1 20 2 18 56
3 229 Czapiewska Grażyna 1962 Lubichowo 3 17 3 17 3 17 51
4 223 Mądroń Beata 1967 Malbork 4 16 6 14 4 16 46
5 213 Misiuk Katarzyna 1965 Frombork 5 15 10 10 6 14 39
6 246 Kędzierska Barbara 1961 Frombork 0 0 8 12 5 15 27
7 253 Smuczyńska Teresa 1963 Starogard Gd. 0 0 4 16   0 16
8 240 Sulej Henryka 1963 Malbork 0 0 5 15   0 15
9 242 Krajnik Agnieszka 1961 Frombork 0 0 7 13   0 13
10 243 Jachimowicz Renata 1960 Frombork 0 0 9 11   0 11
              0   0   0 0
1959 i starsze kat. 5
L.p. Nr startowy Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 205 Witt Grażyna 1953 maratonypolskie.pl 1 20 1 20 1 20 60
2 214 Truchan-Bajer Bożena 1958 Frombork 2 18 2 18 2 18 54
3 211 Subkowska Lila 1957 Frombork 3 17 3 17 4 16 50
4 215 Chybińska Halina 1952 Frombork 4 16 5 15 5 15 46
5 209 Szymańska  Wanda 1947 Kurzętnik 5 15 6 14 7 13 42
6 244 Chodnicka Ewa 1952 Frombork 0 0 7 13 6 14 27
7 262 Krzyżanowska Małgorzata 1959 Gdynia 0 0 0 0 3 17 17
8 245 Gajowniczek Urszula 1955 Frombork 0 0 4 16   0 16
9 230 Cieplinska Katarzyna 1956 Lubichowo 6 14   0   0 14
10 249 Pawlukowicz Jadwiga 1951 Frombork 0 0 8 12   0 12