X Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2008/2009
Mężczyźni „OPEN” 5300 m
L.p. Nr startowy Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 14 Mazerski Bartosz 1976 Zantyr Sztum 1 20 1 20 2 18 58
2 42 Rzeszewicz  Karol 1983 Zantyr Sztum 2 18 3 17 3 17 52
3 49 Krauze Kamil 1987 AZS AWF W-wa 4 16 2 18 4 16 50
4 32 Woliński Tomasz 1982 SP Olsztyn 3 17 4 16 5 15 48
5 57 Dębowski Tomasz 1989 Zantyr Sztum 5 15 7 13 8 12 40
6 94 Kamiński Patryk 1992 Starogard Gd. 7 13 8 12 9 11 36
7 124 Świątkowki Tomasz 1986 Zawisza Bydgoszcz     6 14 7 13 27
8 68 Doliński Przemysław 1988 Lider Malbork 9 11 16 6 11 9 26
9 23 Suchenia Piotr 1980 Maratonypolskie.pl 17 6 11 9 12 8 23
10 b.nr Chabowski Marcin 1986 Wejherowo         1 20 20
11 70 Pawłowski Mariusz 1976 ŻTS Nowy Dwór Gd 12 8 13 7 22 4 19
12 83 Kowalski Mariusz 1989 Kwidzyn 18 5 17 6 14 7 18
13 74 Guziński Marcin 1990 Starogard Gd. 13 7 18 5 20 5 17
14 126 Gurfinkiel Łukasz 1980 Gdańsk 0 0 5 15   0 15
15 66 Plutowski Patryk 1988 Olsztyn 6 14 0 0 0 1 15
16 117 Malicki Adam 1991 Prabuty 22 4 19 5 19 5 14
17 137 Grabowski Maciej 1981 Flota Gdynia     12 8 16 6 14
18 149 Matuła Adam 1983 Zawisza Bydgoszcz         6 14 14
19 41 Chapke Tomasz 1977 Wilkowo 23 4 23 4 18 5 13
23 96 Berka Mateusz 1992 Starogard Gd. 24 4 22 4 29 4 12
22 35 Fingas Maciej 1984 Ostróda 8 12 0 0   0 12
21 36 Sierpiński Dariusz 1975 Gimpas Pasłęk 15 6 0 0 17 6 12
20 87 Kaszubowski Zenon 1964 Nowa Wieś 28 4 25 4 26 4 12
27 100 Myszk Maciej 1992 Starogard Gd. 30 4 29 4 34 3 11
26 75 Nowakowski Mateusz 1991 Tczew 27 4 32 3 25 4 11
24 80 Kloskowski Patryk 1992 Sambor Tczew 34 3 26 4 21 4 11
25 127 Piwko Patryk 1988 Gdańsk     9 11   0 11
28 88 Barcikowski Krzysztof 1967 Malbork 32 3 28 4 30 4 11
30 78 Płotka Eryk 1993 Sambor Tczew 31 3 24 4 33 3 10
32 128 Drop Tomasz 1985 Gdańsk     10 10   0 10
29 77 Sosnowski Wiesław 1972 Gniszewo 10 10 0 0   0 10
31 158 Siejakowski Michał 1979 Kwidzyn         10 10 10
37 79 Hebdziński Grzegorz 1992 Sambor Tczew 38 3 27 4 44 2 9
36 44 Zając Kamil 1990 Tucholanka 20 5 0 0 24 4 9
33 51 Liskowicz Mateusz 1988 TRUSO Elbląg 11 9 0 0   0 9
34 55 Borszewski Tomasz 1985 Starogard Gd. 45 2 30 4 32 3 9
35 24 Szamp                    N Janusz 1961 Tczew 44 2 31 3 27 4 9
38 106 Rajkowski Wojciech 1992 Sokół Malbork 49 2 33 3 36 3 8
42 50 Rama Piotr 1990 UKS Działdowo 26 4 0 0 23 4 8
40 13 Martyszko Krzysztof 1975 Rumia 37 3 41 2 35 3 8
39 9 Kiliszek Mariusz 1963 Kwidzyn 42 2 36 3 31 3 8
41 7 Gapski Zbigniew 1953 Sobieski-Starogard 41 2 35 3 39 3 8
43 97 Wójcicki Jakub 1990 Skórcz 14 7 0 0   0 7
44 101 Unger Karol 1992 Starogard Gd. 25 4 34 3   0 7
48 67 Jankowski Mateusz 1991 Lider Malbork 0 0 51 1 15 6 7
45 140 Dębowski Piotr 1987 Zantyr Sztum     14 7   0 7
46 151 Łabuda Sławomir 1975 Braniewo         13 7 7
47 48 Cegłowski Jacek 1969 Lider Sztum 35 3 0 0 28 4 7
51 119 Słodownik Fabian 1991 TRUSO Elbląg 16 6 0 0   0 6
50 98 Błaszak Dariusz 1992 Starogard Gd. 39 3 46 2 55 1 6
49 136 Miotke Damian 1988 Wejherowo     15 6   0 6
52 29 Treć  Paweł 1988 Zantyr Sztum 52 1 44 2 40 3 6
53 2 Cebula Bogdan 1961 Zantyr Sztum 36 3 0 0 37 3 6
56 92 Wrzesiński Piotr 1991 Sokół Malbork 40 3 42 2   0 5
54 109 Czaja Mateusz 1991 Osieczna 19 5 0 0   0 5
55 135 Kaliś Karol 1990 Malbork     20 5   0 5
57 18 Pepliński Grzegorz 1972 Zantyr Sztum 51 1 48 2 46 2 5
58 115 Reks Bernard 1964 Prabuty 47 2 37 3   0 5
59 20 Rozenberg Slawomir 1962 Zantyr Sztum 53 1 45 2 43 2 5
60 85 Babieczko Andrzej 1963 Sztum 57 1 49 2 50 2 5
62 38 Sanecki Patryk 1990 Gimpas Pasłęk 29 4 0 0   0 4
68 59 Gałka Łukasz 1991 Braniewo 33 3 56 1   0 4
61 b.nr Jakimowski Mateusz 1991 TRUSO Elbląg 21 4 0 0   0 4
65 46 Krzyżanowski Leszek 1988 Gdynia 69 1 60 1 45 2 4
71 138 Dudek Waldemar 1971 Braniewo     21 4   0 4
63 52 Gołąbek                 N Mariusz 1962 Starogard Gd. 80 1 40 3   0 4
64 11 Krawiec Andrzej 1961 Zantyr Sztum 55 1 90 1 42 2 4
66 19 Piotrowski Lech 1962 Zantyr Sztum 65 1 54 1 48 2 4
67 102 Stołowski                N Piotr 1961 Elbląg 66 1 52 1 49 2 4
69 28 Treć  Leon 1959 Zantyr Sztum 63 1 50 2 56 1 4
70 27 Treć  Jakub 1995 G.Sztum 79 1 71 1 80 1 3
79 58 Bajer Michał 1993 Frombork 96 1 84 1 88 1 3
84 60 Janewicz Michał 1990 Frombork 106 1 98 1 101 1 3
89 91 Dudek Daniel 1992 MOW Malbork 74 1 61 1 65 1 3
92 73 Glazik Mateusz 1989 Skórcz 61 1 43 2   0 3
85 131 Kołodzik Rafał 1986 Maratonypolskie.pl     38 3   0 3
96 40 Kalinowski Konrad 1980 Pasłęk 104 1 97 1 105 1 3
81 64 Gdowik Bartosz 1987 Frombork 107 1 99 1 90 1 3
87 155 Pałat Paweł 1986 Elbląg         38 3 3
88 12 Lulewicz                 N Dariusz 1979 Grupa Trójmiasto 78 1 63 1 68 1 3
83 15 Mróz Marek 1976 Zantyr Sztum 68 1 69 1 57 1 3
78 17 Pawelczyk Krzysztof 1972 Tczew 60 1 55 1 67 1 3
82 33 Wolski Jarosław 1979 Skórcz 77 1 70 1 58 1 3
77 62 Gajowniczek Maciej 1978 Frombork 75 1 53 1 74 1 3
80 84 Spierawka Jarosław 1971 Tczew 85 1 75 1 73 1 3
86 107 Lubawiński Krzysztof 1978 Braniewo 97 1 89 1 94 1 3
94 142 Rytecki Karol 1960 Elbląg     39 3   0 3
76 39 Krzak Jerzy 1960 TKKF Rozstaje 84 1 81 1 85 1 3
98 56 Kluge Jarosław 1962 Subkowy 88 1 76 1 83 1 3
73 82 Tas Jarosław 1965 Kwidzyn 72 1 62 1 64 1 3
75 26 Tabor Leszek 1958 Zantyr Sztum 73 1 72 1 72 1 3
95 54 Jaros Piotr 1959 Lubieszewo 93 1 80 1 92 1 3
93 61 Gajowniczek Waldemar 1951 Frombork 110 1 101 1 96 1 3
74 63 Gdowik Antoni 1951 Frombork 109 1 93 1 91 1 3
72 81 Rekowski Kazimierz 1958 Tczew 99 1 91 1 99 1 3
97 118 Zieliński Henryk  1952 Kwidzyn 89 1 78 1 69 1 3
101 111 Adamik Jan  1959 Rotmanka 62 1 0 0 47 2 3
90 76 Liban Zygfryd 1943 Tczew 59 1 47 2   0 3
91 6 Dobreńko Mieczysław 1940 Zantyr Sztum 67 1 59 1 52 1 3
99 45 Szymański Jerzy 1944 Kurzętnik 82 1 86 1 77 1 3
100 65 Filipów Tadeusz 1949 Lębork 64 1 57 1 63 1 3
110 72 Grulkowski Józef 1936 Malbork 102 1 95 1 100 1 3
107 37 Goluch Mateusz 1990 Gimpas Pasłęk 48 2 0 0   0 2
123 30 Treć  Wojciech 1990 LO Malbork 95 1 0 0 87 1 2
122 86 Jażdziewski Seweryn 1989 Sztum 50 2 0 0   0 2
117 95 Dobreńko Rafał 1980 Sztum 98 1 68 1 71 0 2
120 47 Skowroński Marek 1987 Lider Sztum 83 1 0 0 54 1 2
118 121 Gdowik Paweł 1989 Frombork     87 1 79 1 2
104 143 Leszczyński Tomasz 1981 Płock     79 1 75 1 2
113 4 Czaja Leszek 1976 Starogard Gd. 43 2 0 0   0 2
112 110 Stosik Stanisław 1972 Osieczna 46 2 0 0   0 2
119 103 Ziniewicz Lukasz 1979 MKS Triatlon M-k 58 1 0 0 51 1 2
126 89 Rybczyński Andrzej 1968 Malbork 86 1 0 0 82 1 2
114 112 Dworski Sławomir 1960 Tczew 103 1 0 0 98 1 2
121 132 Bajer Piotr 1961 Frombork     100 1 106 1 2
124 139 Wyrzykowski Andrzej 1967 Braniewo     73 1 61 1 2
125 141 Dębowski Janusz 1961 Kraśniewo     66 1 59 1 2
108 10 Krawiec Adam 1959 Pruszcz 100 1 91 1 0 0 2
115 53 Bruchman Jan  1951 Starogard Gd. 81 1 74 1   0 2
102 90 Jaskot Jerzy 1950 Malbork 92 1 83 1 86 0 2
103 114 Tryba Zdzisław 1950 Sztum 94 1 0 0 89 1 2
105 123 Kościelny Andrzej 1958 Skórcz     88 1 97 1 2
106 129 Łukomski Andrzej 1959 Sztum     64 1 66 1 2
109 31 Witt Henryk  1949 Maratonypolskie.pl 111 1 102 1   0 2
111 43 Bandurski Jacek 1935 Sopot 105 1 0 0 107 1 2
116 130 Niwiński Stanisław 1934 PKW Gdańsk     96 1 103 1 2
145 71 Domżalski Krystian 1993 Brzozie 54 1 0 0   0 1
146 99 Rynkiewicz Rafał 1992 Osiek 70 1 0 0   0 1
147 105 Dudziak Mateusz 1992 Bystrze 91 1 0 0   0 1
153 122 Stefański Michał 1991 Braniewo     82 1   0 1
127 144 Kuczewski Piotr 1990 Sokół Malbork     58 1   0 1
155 146 Kamiński Filip 1997 Sztum     94 1   0 1
149 147 Dumalski Mateusz 1994 Lider Sztum         104 1 1
148 152 Wołyniec Jakub 1996 SP 3 Złocieniec         76 1 1
154 153 Gessel Grzegorz 1996 SP 3 Złocieniec         78 1 1
152 154 Szczęsny Artur 1995 Kwidzyn         53 1 1
151 161 Łuczak Łukasz 1991 Sokół Malbork         93 1 1
150 69 Orłowski Michał 1987 MKS Triatlon M-k 56 1 0 0   0 1
128 104 Świątecki Paweł 1983 Malbork 90 1 0 0   0 1
129 113 Garbowski Krzysztof 1988 Sztum 76 1 0 0   0 1
130 125 Kiliszek Patryk 1988 Rodło Kwidzyn     67 1   0 1
131 150 Szelski Krystian 1980 Morąg         95 1 1
132 108 Grabowski Paweł 1976 Małoszyce 108 1 0 0   0 1
133 145 Ledwoń Sławomir 1979 Gdańsk     85 1   0 1
134 157 Cielasiński Rafał 1976 Malbork         60 1 1
135 160 Lickel Andrzej 1975 Chełmek/k Ośw.         84 1 1
136 133 Prokopiuk Jarosław 1966 Gdynia     77 1   0 1
137 148 Jurewicz Mirosław 1963 Sztum         102 1 1
138 162 Wabnicki Jan 1965 Gdańsk         70 1 1
139 21 Sobolewski Andrzej 1951 Tczew 87 1 0 0   0 1
140 93 Kaliszewski Mariusz 1959 Wejherowo 101 1 0 0   0 1
141 116 Fila Antoni 1950 Sztum 71 1 0 0   0 1
142 134 Siółkowski Wieław 1956 Elbląg     65 1   0 1
143 163 Czaja Jerzy 1952 Zantyr Sztum         81 1 1
144 159                 62 1 1
156 156 Łukasik Jacek 1973 Braniewo           0 0
KATEGORIE WIEKOWE 
1992-1990 kat. 1
L.p.   Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 94 Kamiński Patryk 1992 Starogard Gd. 1 20 1 20 1 20 60
2 74 Guziński Marcin 1990 Starogard Gd. 2 18 2 18 4 16 52
3 117 Malicki Adam 1991 Prabuty 8 12 3 17 3 17 46
4 96 Berka Mateusz 1992 Starogard Gd. 9 11 5 15 9 11 37
5 80 Kloskowski Patryk 1992 Sambor Tczew 17 6 7 13 5 15 34
6 78 Płotka Eryk 1993 Sambor Tczew 15 6 6 14 10 10 30
7 75 Nowakowski Mateusz 1991 Tczew 12 8 10 10 8 12 30
8 30 Myszk Maciej 1992 Starogard Gd. 14 7 9 11 11 9 27
9 44 Zając Kamil 1990 Tucholanka 6 14 0 0 7 13 27
10 79 Hebdziński Grzegorz 1992 Sambor Tczew 18 5 8 12 13 7 24
11 50 Rama Piotr 1990 UKS Działdowo 11 9 0 0 6 14 23
12 106 Rajkowski Wojciech 1992 Malbork 22 4 11 9 12 8 21
13 101 Unger Karol 1992 Starogard Gd. 10 10 12 8   0 18
14 98 Błaszak Dariusz 1992 Starogard Gd. 19 5 14 7 15 6 18
15 67 Jankowski Mateusz 1991 Lider Malbork 0 0 0 0 2 18 18
16 97 Wójcicki Jakub 1990 Skórcz 3 17 0 0   0 17
17 119 Słodownik Fabian 1991 TRUSO Elbląg 4 16 0 0   0 16
18 135 Kaliś Karol 1990 Malbork 0 0 4 16   0 16
19 91 Dudek Daniel 1992 MOW Braniewo 26 4 17 6 16 6 16
20 109 Czaja Mateusz 1991 Osieczna 5 15 0 0   0 15
21 27 Treć  Jakub 1995 Gim.Sztum 25 4 18 5 19 5 14
22 b.nr Jakimowski Mateusz 1991 TRUSO Elbląg 7 13 0 0   0 13
23 59 Gałka Łukasz 1991   16 6 15 6   0 12
24 92 Wrzesiński Piotr 1991 Sokół Malbork 20 5 13 7   0 12
25 60 Janewicz Michał 1990 Frombork 30 4 22 4 23 4 12
26 58 Bajer Michał 1993 Frombork 29 4 20 5 21 4 9
27 30 Treć  Wojciech 1990 LO Malbork 28 4 0 0 20 5 9
28 38 Sanecki Patryk 1990 Gimpas Pasłęk 13 7 0 0   0 7
29 154 Szczęsny Artur 1995 Kwidzyn 0 0 0 0 14 7 7
30 144 Kuczewski Piotr 1990 Sokół Malbork 0 0 16 6   0 6
31 152 Wołyniec Jakub 1996 SP 3 Złocieniec 0 0 0 0 17 6 6
32 122 Stefański Michał 1991 Braniewo 0 0 19 5   0 5
33 153 Gessel Grzegorz 1996 SP 3 Złocieniec 0 0 0 0 18 5 5
34 146 Kamiński Filip 1997 Sztum 0 0 21 4   0 4
35 37 Goluch Mateusz 1990 Gimpas Pasłęk 21 4 0 0   0 4
36 71 Domżalski Krystian 1993 Brzozie 23 4 0 0   0 4
37 99 Rynkiewicz Rafał 1992 Osiek 24 4 0 0   0 4
38 105 Dudziak Mateusz 1992 Bystrze 27 4 0 0   0 4
39 161 Łuczak Łukasz 1991 Sokół Malbork 0 0 0 0 22 4 4
40 147 Dumalski Mateusz 1994 Lider Sztum 0 0 0 0 24 4 4
                      0 0
                         
1989 – 1980 kat.2
 
Lp Nr startowy Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 42 Rzeszewicz  Karol 1983 Zantyr Sztum 1 20 2 18 2 18 56
2 49 Krauze Kamil 1987 AZS AWF W-wa 3 17 1 20 3 17 54
3 32 Woliński Tomasz 1982 SP Olsztyn 2 18 3 17 4 16 51
4 57 Dębowski Tomasz 1989 Zantyr Sztum 4 16 6 14 7 13 43
5 23 Suchenia Piotr 1980 Maratonypolskie.pl 9 11 9 11 9 11 33
6 68 Doliński Przemysław 1988 Lider Malbork 7 13 13 7 8 12 32
7 124 Świątkowski Tomasz 1986 ZawiszaBydgoszcz 0 0 5 15 6 14 29
8 83 Kowalski Mariusz 1989 Kwidzyn 10 10 14 7 10 10 27
9 55 Borszewski Tomasz 1985 Starogard Gd. 11 9 15 6 12 8 23
10 b. nr Chabowski Marcin 1986 Wejherowo 0 0 0 0 1 20 20
11 29 Treć  Paweł 1988 Zantyr Sztum 13 7 18 5 14 7 19
12 137 Grabowski Maciej 1981 Flota Gdynia 0 0 10 10 11 9 19
13 46 Krzyżanowski Leszek 1988 Gdynia 16 6 19 5 15 6 17
14 126 Gurfinkiel Łukasz 1980 Gdańsk 0 0 4 16   0 16
15 66 Plutowski Patryk 1988 Olsztyn 5 15 0 0   0 15
16 95 Dobrenko Rafał 1980 Sztum 20 5 21 4 17 6 15
17 149 Matuła Adam 1983 ZawiszaBydgoszcz 0 0 0 0 5 15 15
18 35 Fingas Maciej 1984 Ostróda 6 14 0 0   0 14
19 127 Piwko Patryk 1988 Gdańsk 0 0 7 13   0 13
20 64 Gdowik Bartosz 1987 Frombork 22 4 25 4 20 5 13
21 51 Liskowicz Mateusz 1988 TRUSO Elbląg 8 12 0 0   0 12
22 73 Glazik Mateusz 1989 Skórcz 15 6 17 6   0 12
23 128 Drop Tomasz 1985 Gdańsk 0 0 8 12   0 12
24 40 Kalinowski Konrad 1980 Pasłęk 21 4 24 4 21 4 12
25 47 Skowroński Marcin 1987 Lider Sztum 18 5 0 0 16 6 11
26 140 Dębowski Piotr 1987 Zantyr Sztum 0 0 11 9   0 9
27 143 Leszczyński Tomasz 1981 Płock 0 0 22 4 18 5 9
28 121 Gdowik Paweł 1989 Frombork 0 0 23 4 19 5 9
29 17 Jażdziewski Seweryn 1989 Sztum 12 8 0 0   0 8
30 136 Miotke Damian 1988 Wejherowo 0 0 12 8   0 8
31 69 Orłowski Michał 1987 MKS Triatlon M-k 14 7 0 0   0 7
32 155 Pałat Paweł 1986 Elbląg 0 0 0 0 13 7 7
33 113 Garbowski Krzysztof 1988 Sztum 17 6 0 0   0 6
  131 Kołodzik Rafał 1986 Maratonypolskie.pl 0 0 16 6   0 6
  104 Świątecki Paweł 1983 Malbork 19 5 0 0   0 5
  125 Kiliszek Patryk 1988 Rodło Kwidzyn 0 0 20 5   0 5
                      0 0
                      0 0
                  0   0 0
1979 – 1970 kat. 3
 
L.p Nr startowy Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 14 Mazerski Bartosz 1976 Zantyr Sztum 1 20 1 20 1 20 60
2 70 Pawłowski Mariusz 1976 ŻTS Nowy Dwór Gd 3 17 2 18 6 14 49
3 41 Chapke Tomasz 1977 Wilkowo 5 15 4 16 5 15 46
4 13 Martyszko Krzysztof 1975 Rumia 6 14 5 15 7 13 42
5 18 Pepliński Grzegorz 1972 Zantyr Sztum 9 10 6 14 8 12 36
6 17 Pawelczyk Krzysztof 1972 Tczew 11 8 8 12 13 7 27
7 62 Gajowniczek Maciej 1978 Frombork 13 7 7 13 16 6 26
8 77 Sosnowski Wiesław 1972 Gniszewo 2 18 0 0   0 18
9 15 Mróz Marek 1976 Zantyr Sztum 12 7 10 10 10 10 27
10 12 Lulewicz                 N Dariusz 1979 Grupa Trójmiasto 15 6 9 11 14 7 24
11 138 Dudek Waldemar 1971 Braniewo 0 0 3 17   0 17
12 36 Sierpiński Dariusz 1975 Gimpas Pasłęk 4 16 0 0 4 16 32
13 33 Wolski Jaroslaw 1979 Skórcz 14 6 11 9 11 9 24
14 84 Spierawka Jaroslaw 1971 Tczew 16 6 12 8 15 6 20
15 4 Czaja Leszek 1974 Starogard Gd. 7 13 0 0   0 13
16 107 Lubawiński Krzysztof 1978 Frombork 17 5 14 7 18 5 17
17 110 Stosik Stanisław 1972 Osieczna 8 11 0 0   0 11
18 103 Ziniewicz Łukasz 1979 MKS Triatlon M-k 10 9 0 0 9 11 20
19 145 Lewon Sławomir 1979 Gdańsk 0 0 13 7   0 7
20 108 Grabowski Paweł 1976 Małoszyce 18 5 0 0   0 5
21 158 Siejakowski Michał 1979 Kwidzyn 0 0 0 0 2 18 18
22 151 Łabuda Sławomir 1975 Braniewo 0 0 0 0 3 17 17
23 157 Cielasiński Rafał 1976 Malbork 0 0 0 0 12 8 8
24 160 Lickel Andrzej 1975 Chełmek k. Oświę. 0 0 0 0 17 6 6
                         
                         
1969 – 1960 kat. 4
 
L.p Nr startowy Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 87 Kaszubowski Zenon 1964 Nowa Wieś 1 20 1 20 1 20 60
2 88 Barcikowski Krzysztof 1967 Malbork 2 18 2 18 4 16 52
3 24 Szamp                    N Janusz 1961 Tczew 6 14 3 17 2 18 49
4 9 Kiliszek Marcin 1963 Kwidzyn 5 15 4 16 5 15 46
5 20 Rozenberg Sławomir 1962 Zantyr Sztum 8 12 8 12 8 12 36
6 48 Ceglowski Jacek 1969 Lider Sztum 3 17 0 0 3 17 34
7 85 Babieczko Andrzej 1963 Sztum 10 10 9 11 11 9 30
8 2 Cebula Bogdan 1961 Zantyr Sztum 4 16 0 0 6 14 30
9 19 Piotrowski Lech 1962 Zantyr Sztum 11 9 11 9 9 11 29
10 11 Krawiec Andrzej 1961 Zantyr Sztum 9 11 18 5 7 13 29
11 115 Reks Bernard 1964 Prabuty 7 13 5 15   0 28
12 102 Stołowski                N Piotr 1961 Elbląg 12 8 10 10 10 10 28
13 82 Tas Jaroslaw 1965 Kwidzyn 13 7 12 8 14 7 22
14 52 Gołąbek                 N Mariusz 1962 Starogard Gd. 14 7 7 13   0 20
15 56 Kluge Jaroslaw 1962 Subkowy 17 6 15 6 17 6 18
16 39 Krzak Jerzy 1960 TKKF Rozstaje 15 6 17 6 18 5 17
17 141 Dębowski Janusz 1961 Kraśniewo 0 0 13 7 12 8 15
18 142 Rytcki Karol 1960 Elbląg 0 0 6 14   0 14
19 139 Wtrzykowski Andrzej 1967 Braniewo 0 0 14 7 13 7 14
20 89 Rybczyński Andrzej 1968 Malbork 16 6 0 0 16 6 12
21 112 Dworski Slawomir 1960 Tczew 18 5 0 0 19 5 10
22 132 Bajer Piotr 1961 Frombork 0 0 19 5 21 4 9
23 133 Prokopiuk Jarosław 1966 Gdynia 0 0 16 6   0 6
24 162 Wabnicki Jan  1965 Gdańsk 0 0 0 0 15 6 6
25 148 Jurewicz Mirosław 1963 Sztum 0 0 0 0 20 5 5
1959– 1950 kat .5
L.p. Nr startowy Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 7 Gapski Zbigniew 1953 Sobieski 1 20 1 20 1 20 60
2 28 Treć  Leon 1959 Zantyr Sztum 3 17 2 18 3 17 52
3 26 Tabor Leszek 1958 Zantyr Sztum 5 15 5 15 6 14 44
4 118 Zieliński Henryk  1952 Kwidzyn 8 12 7 13 5 15 40
5 111 Adamik Jan  1959 Rotmanka 2 18 0 0 2 18 36
6 90 Jaskot Jerzy 1950 Malbork 9 11 9 11 8 12 34
7 129 Łukomski Andrzej 1959 Sztum 0 0 3 17 4 16 33
8 54 Jaros Piotr 1959 Lubieszewo 10 10 8 12 11 9 31
9 53 Bruchman Jan  1951 Starogard Gd. 6 14 6 14   0 28
10 61 Gajowniczek Waldemar 1951 Frombork 16 6 14 7 12 8 21
11 123 Kościelny Andrzej 1958 Skórcz 0 0 10 10 13 7 17
12 134 Siółkowski Wiesław 1956 Elbląg 0 0 4 16   0 16
13 81 Rekowski Kazimierz 1958 Tczew 12 8 12 8 14 7 16
14 10 Krawiec Adam 1959 Pruszcz 13 7 11 9   0 16
15 116 Fila Antoni 1950 Sztum 4 16 0 0   0 16
16 63 Gdowik Antoni 1951 Frombork 15 6 13 7 10 10 13
17 21 Sobolewski Andrzej 1951 Tczew 7 13 0 0   0 13
18 163 Czaja Jerzy 1952 Zantyr Sztum 0 0 0 0 7 13 13
19 114 Tryba Zdzisław 1950 Sztum 11 9 0 0 9 0 9
20 93 Kaliszewski Mariusz 1959 Wejherowo 14 7 0 0   0 7
1949 -1940 kat. 6
L.p.   Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 6 Dobreńko Mieczysław 1940 Zantyr Sztum 3 17 3 17 1 20 54
2 65 Filipów Tomasz 1949 Lębork 2 18 2 18 2 18 54
3 45 Szymański Jerzy 1944 Kurzętnik 4 16 4 16 3 17 49
4 76 Liban Zygfryd 1943 Tczew 1 20 1 20   0 40
5 31 Witt Henryk  1949 Sopot 5 15 5 15   0 30
                         
 
                         
                         
1939 I STARSI kat. 7
L.p.   Nazwisko  Imię rocznik klub/adres bieg I bieg II bieg III punktacja końcowa
miejsce ilośc pkt miejsce ilość pkt miejsce ilośc pkt
1 72 Grulkowski Jerzy 1936 Malbork 1 20 1 20 1 20 60
2 130 Niwiński Stanisław 1934 PKW Gdańsk 0 0 2 18 2 18 36
3 43 Bandurski Jacek 1935 Sopot 2 18 0 0 3 17 35
              0   0   0 0